sobota, 6 lipca 2013

Ukłon, Stęp Hiszpański i owocomaniak

Ostatnio nauczyliśmy się nowej sztuczki, a mianowicie "ukłon". Jej nauka zajęła nam masę czasu, bo mianowicie 10 min, a umiemy, to już perfect :) Aura jest wtedy mniej więcej w takiej pozycji:

Teraz uczymy się trochę trudniejszej sztuczki, bo jest nią Stęp Hiszpański. Polega on na chodzeniu z wysoką akcją kończyn przednich. Zaczęliśmy się uczyc wczoraj i aktualnie Aura umie na komendę "stęp" i gdy uniosę swoją nogę, podnieśc i wyprostowac również swoją. Tak umiemy zrobic z 2/3 kroki. Także nie jest źle, choc nauka i dopracowanie tej komendy może nam trochę zając. Zdjęc psa robiącego tę sztuczkę nie znalazłam, ale u konia wygląda to tak:
Po nauczeniu tej komendy mamy zamiar się uczyc sztuczki "kryj się". Może jak będziemy umieli już stęp zrobię filmik z wszystkimi sztuczkami jakie Aura umie :)
Po za tym chciałabym też powiedziec, że Aura kocha owoce. Ostatnio jak byliśmy w ogródku, to podeszła do maliny i wzięła całą gałązkę z owocami do pyska i je zjadła :D A dzisiaj jeszcze poskubała mi wiśnię :D
No dobra dzisiaj tak krótko i w dodatku bez aktualnych zdjęc, ale jakoś ostatnimi czasy weny do tego nie mam... :/
Pozdrawiamy
Weronika&Aura


4 komentarze:

 1. Baddy umie komendę 'ukłon'. :)
  czekam na filmik.

  pozdrawiamy
  Ola i Baddy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Toffi również umie tą komendę :) Szybko Wam to poszło ;)Aura jest pojętna :) Powodzenia w uczeniu Aury Stepu hiszpańskiego! :)

  Pozdrawiamy
  Julia&Toffi

  Zapraszamy do nas! --> mojpiescockerspaniel.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajny blog, będę zaglądac częściej ;)

   Usuń
 3. Brawa dla Aury za tak szybkie opanowanie komendy. Zazdroszczę tak pojętnego psa. Czarce nauka zajęła aż trzy dni :) :) :) :D

  Zapraszam również na blog o moich psach.
  kundelka-i-borderka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń